Ottelut

Sarjataulukko

Sij.JoukkueOVTHP
1.Reipas15141-43
2.Atlantis FC1514-142
3.RiPS1585229
4.Atletico Malmi1584328
5.HyPS1573524
6.Töölön Taisto1554619
8.JoKi1554619
7.Nopsa15411013
9.FC Kuusysi15311011
10.CLE153399 *
11.FC Viikingit/S.C.P1514107
12.FC Korso United1521127

* CLE:ltä vähennetty kilpailumääräysten 2§4 mukaan kolme pistettä ennen kauden alkua.

Ottelut ja tulokset

Ajankohta ja kenttäKotiVierasTulos
to 19.04. klo 18:30 @ Riihimäen Keskuskenttä tnRiPSAtletico Malmi2-2 (0-1)
la 28.04. klo 16:15 @ Pallokenttä 6 tnTöölön TaistoAtletico Malmi2-2 (2-1)
la 05.05. klo 17:00 @ Tapanila tnAtletico MalmiReipas0-5 (0-3)
pe 11.05. klo 19:15 @ Talin halli tnCLEAtletico Malmi1-3 (0-2)
pe 18.05. klo 19:30 @ Kartano tnFC Viikingit/S.C.PAtletico Malmi0-1 (0-0)
la 26.05. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiFC Korso United3-0 (1-0)
ke 30.05. klo 20:00 @ Kankuri tn, HyvinkääHyPSAtletico Malmi1-2 (0-1)
to 07.06. klo 19:20 @ Pukinmäki nAtletico MalmiAtlantis FC0-3 (0-0)
pe 15.06. klo 19:15 @ Nastola UK nNopsaAtletico Malmi1-3 (0-3)
ti 19.06. klo 19:15 @ Pukinmäki nAtletico MalmiJoKi2-2 (0-2)
ke 27.06. klo 19:30 @ Kisapuisto Stadion tn, LahtiFC KuusysiAtletico Malmi1-2 (0-2)
la 28.07. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiRiPS0-1 (0-0)
pe 03.08. klo 19:15 @ Pukinmäki nAtletico MalmiTöölön Taisto3-1 (1-0)
to 09.08. klo 19:30 @ Kisapuisto Stadion tn, LahtiReipasAtletico Malmi1-1 (0-0)
la 18.08. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiCLE3-1 (2-0)
la 25.08. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiFC Viikingit/S.C.P
la 01.09. klo 16:00 @ Havukoski tn, VantaaFC Korso UnitedAtletico Malmi
la 08.09. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiHyPS
pe 14.09. klo 18:00 @ Pukinmäki nAtlantis FCAtletico Malmi
la 22.09. klo 15:00 @ Tapanila tnAtletico MalmiNopsa
la 29.09. klo 16:00 @ Jokela tnJoKiAtletico Malmi
la 06.10. klo 13:00 @ Tapanila tnAtletico MalmiFC Kuusysi