Ottelut

Sarjataulukko

Sij.JoukkueOVTHP
1.Atlantis FC14130139
2.FC Honka/Akatemia13102132
3.Atletico Malmi1581625
4.Ponnistajat1473424
5.EIF/Akademi1473424
6.CLE1471622
7.HPS1471622
8.EPS1251616
9.HooGee1543815
10.Tikka142399
11.FC POHU1412115
12.LoPa1312105

Ottelut ja tulokset

Ajankohta ja kenttäKotiVierasTulos
pe 21.04. klo 20:00 @ Espoonlahden tekonurmi 1TikkaAtletico Malmi1-3 (1-1)
ke 26.04. klo 19:30 @ Paloheinän tekonurmiHPSAtletico Malmi2-1 (0-1)
pe 05.05. klo 20:15 @ Tapiolan tekonurmi 1FC Honka/AkatemiaAtletico Malmi3-1 (3-0)
la 13.05. klo 15:00 @ Tapanilan tekonurmiAtletico MalmiEIF/Akademi0-1 (0-1)
to 18.05. klo 19:00 @ Tapulin tekonurmiPonnistajatAtletico Malmi1-1 (0-0)
la 27.05. klo 15:00 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiHooGee3-0 *
la 03.06. klo 14:00 @ Espoonlahden tekonurmi 2EPSAtletico Malmi1-2 (0-1)
pe 09.06. klo 18:00 @ Pukinmäen nurmiAtlantis FCAtletico Malmi5-1 (4-0)
to 15.06. klo 19:15 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiFC POHU3-1 (2-1)
ti 20.06. klo 20:00 @ Virkkalan nurmiLoPaAtletico Malmi0-4 (0-4)
la 01.07. klo 15:00 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiCLE1-3 (0-2)
la 29.07. klo 15:00 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiTikka3-1 (1-1)
la 05.08. klo 15:00 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiHPS3-2 (2-0)
to 10.08. klo 19:00 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiFC Honka/Akatemia4-3 (1-1)
to 17.08. klo 20:00 @ Tammisaaren keskuskenttä (tn)EIF/AkademiAtletico Malmi2-1 (0-0)
la 26.08. klo 15:00 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiPonnistajat
to 31.08. klo 20:15 @ Matinkylän tekonurmi 1HooGeeAtletico Malmi
la 09.09. klo 15:00 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiEPS
la 16.09. klo 15:00 @ Pukinmäen nurmiAtletico MalmiAtlantis FC
to 21.09. klo 20:15 @ Lassilan tekonurmiFC POHUAtletico Malmi
la 30.09. klo 15:00 @ Tapulin tekonurmiAtletico MalmiLoPa
la 07.10. klo 13:00 @ Töölön Pallokenttä 6 (tn)CLEAtletico Malmi

*Atletico teki 27.5.2017 pelatusta HooGee-ottelusta vastalauseen, jonka Uudenmaan piirin kurinpitolautakunta hyväksyi. Ottelun alkuperäinen tulos (2-3) on siis muutettu Atleticon voitoksi (3-0). Lisätietoa linkin takana.