Ottelut

Sarjataulukko

Sij.JoukkueOVTHP
1.Reipas22211-64
2.Atlantis FC2219-357
3.Atletico Malmi22154349
4.RiPS22117440
5.Töölön Taisto2287731
6.HyPS22751026
7.JoKi22751026
8.FC Kuusysi22521517
9.Nopsa21511516
10.CLE21531315 *
11.FC Korso United22431515
12.FC Viikingit/S.C.P22341513

* CLE:ltä vähennetty kilpailumääräysten 2§4 mukaan kolme pistettä ennen kauden alkua.

Ottelut ja tulokset

Ajankohta ja kenttäKotiVierasTulos
to 19.04. klo 18:30 @ Riihimäen Keskuskenttä tnRiPSAtletico Malmi2-2 (0-1)
la 28.04. klo 16:15 @ Pallokenttä 6 tnTöölön TaistoAtletico Malmi2-2 (2-1)
la 05.05. klo 17:00 @ Tapanila tnAtletico MalmiReipas0-5 (0-3)
pe 11.05. klo 19:15 @ Talin halli tnCLEAtletico Malmi1-3 (0-2)
pe 18.05. klo 19:30 @ Kartano tnFC Viikingit/S.C.PAtletico Malmi0-1 (0-0)
la 26.05. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiFC Korso United3-0 (1-0)
ke 30.05. klo 20:00 @ Kankuri tn, HyvinkääHyPSAtletico Malmi1-2 (0-1)
to 07.06. klo 19:20 @ Pukinmäki nAtletico MalmiAtlantis FC0-3 (0-0)
pe 15.06. klo 19:15 @ Nastola UK nNopsaAtletico Malmi1-3 (0-3)
ti 19.06. klo 19:15 @ Pukinmäki nAtletico MalmiJoKi2-2 (0-2)
ke 27.06. klo 19:30 @ Kisapuisto Stadion tn, LahtiFC KuusysiAtletico Malmi1-2 (0-2)
la 28.07. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiRiPS0-1 (0-0)
pe 03.08. klo 19:15 @ Pukinmäki nAtletico MalmiTöölön Taisto3-1 (1-0)
to 09.08. klo 19:30 @ Kisapuisto Stadion tn, LahtiReipasAtletico Malmi1-1 (0-0)
la 18.08. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiCLE3-1 (2-0)
la 25.08. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiFC Viikingit/S.C.P2-1 (1-1)
la 01.09. klo 16:00 @ Havukoski tn, VantaaFC Korso UnitedAtletico Malmi1-4 (0-1)
la 08.09. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiHyPS4-2 (2-2)
pe 14.09. klo 18:00 @ Pukinmäki nAtlantis FCAtletico Malmi0-1 (0-0)
la 22.09. klo 15:00 @ Pukinmäki nAtletico MalmiNopsa8-1 (3-1)
la 29.09. klo 16:00 @ Jokela tnJoKiAtletico Malmi0-1 (0-1)
la 06.10. klo 13:00 @ Tapanila tnAtletico MalmiFC Kuusysi3-1 (0-1)